|    Dveře

Smysl dveří je v ochraně vnitřního klima i bezpečí domácnosti. Dobrá zvuková i tepelná izolace je podmínkou pro splnění účelu. Vhodně zvolené venkovní či interiérové dveře budou ozdobou vašeho domu nebo zpříjemní vnitřní části bytu.


Vchodové dveře

Jde o dominantní prvek zpravidla rodinného domu, bytu, či jiné stavby, kterému by se měla věnovat patřičná pozornost. Mají vynikající tepelněizolační vlastnosti s vysokou pevností. Celkový vzhled závisí také na profilech výplní, vlysů, možná je strohá profilace, ozdobná profilace, široká nabídka vzorů a druhů skla (bezpečnostní, ornamentální).

Rámové dveře - pohyblivou část tvoří rámová konstrukce, doplněna výplní. Pevná část čili zárubeň vyráběná z třívrstvých eurohranolů, nechybí ani možnost doplnit zárubeň světlíkem. Výplň je v podobě 24, 29, 34mm izolačního panelu, který má nízký součinitel prostupu tepla, tedy výborně udržuje tepelný rozdíl venku a uvnitř.
Izolační dvojsklo (U = 1,1W/m2K) / trojsklo (U 0,9W/m2K a nižší) je další složkou výplně dveří. Kování dveří je důležitý prvek, součástí našeho provedení jsou vysoce zátěžové závěsy seřizovatelné ve 3 osách v různých barevných provedeních a 3-bodový bezpečnostní zámek kolíkový značky Roto dodávaný v základní ceně ke vchodovým dveřím. Samozřejmou součástí je hliníkový práh s tepelným mostem. Povrchová úprava je tvořená čtyřvrstvým systémem silnovrstvých a krycích lazur v široké barevné škále.

Panelové dveře - pohyblivou část tvoří dveřní panel vyplněn pur pěnou a doplněn hliníkovou výztuhou. Pevnou částí je zárubeň vyráběná z třívrstvých eurohranolů. Dveřní panel o síle 68mm se může vyrábět v kombinaci s výplní. Izolační dvojsklo (koeficient U = 1,1W/m2K), trojsklo (U 0,9W/m2K a nižší) což zaručuje vynikající tepelnou izolaci. Kování, rovněž jako u rámových dveří, tvoří 3-bodový zámek a vysoce zátěžové závěsy v různých barevných provedeních. Samozřejmou součástí je hliníkový práh s tepelným mostem doplněn trvale pružným dvojitým těsněním. Povrchová úprava je tvořená čtyřvrstvým systémem silnovrstvých a krycích lazur v široké barevné škále.


3-bodový bezpečnostní zámek TANDEO DODÁVÁN V ZÁKLADNÍ CENě ke vchodovým dveřím.
více..

Exteriérové, vchodové dveře
|   Vchodové dveře

Výroba vchodových masivních dřevěných dveří s důrazem na bezpečnost a design.

 Interierové dveře

|   Interierové dveře

Výroba masivních dřevěných dveří. Typově podle interiéru.